Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukasVladė Mišeikienė„Vingiorykštės“ klubo narė esu nuo 2004 metų, tautodailininkų - nuo 2009 metų. Visada patikdavo megzti, nerti, taip pat veliu iš vilnos karolius, darau sages. Patinka akmenys ir visokios gėlės, nes užaugau kaime. Laisvalaikiu mėgstu austi kilimėlius, servetėles. Menas visada yra mano širdyje.

 

 

 

 Patinka keliauti. Aplankiau Gruziją, Armėniją, Ukrainą, Maskvą, Lenkiją, Didžiają Britaniją, Latviją, Baltarusiją...
„Visa širdim kažką sukurt norėjos,
bet laiko buvo per mažai...“


Vaizdo įrašai:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prie liaudies kultūros ištakų

 

Plungės kultūros centre – liaudies meno parodos atidarymas

 

 

 

Jei ateisi čia, pajusi, kaip gera prie liaudies kultūros ištakų...

Tai taip tikra! Kiekvienas paveikslas spinduliuoja ir kalba, medžio drožinys skleidžia meistro rankų šilumą, o audiniuose akį džiugina darbštuolių kruopščiai įpintos spalvos – santūrios savo gama, bet tokios žemaitiškos... Kiekvieną keramikos dirbinį norisi glostyti ir liesti, rankų darbo papuošalai žavi elegantiškumu, o senas tradicijas primena siuvinėtos spalvingiausios gėlės, koketuojančios ant baltutėlaičių pagalvėlių.

Tai ataskaita. Menininkų širdies ataskaita, anot Kultūros centro direktoriaus Romo Matulio. Tautodailininkų kuratorė Zafira Leilionienė kaip visada šmaikšti – nagi, mieli susirinkusieji, pasinaudokite proga ir pasiteiraukite čia esančių autorių, kas kiek kainuoja.

Neišmatuojama vertė tų kūrinių, į kuriuos įdėta širdies. Nes jie spinduliuoja tai, ką įdėjo menininkas. Laimingi tai jaučiantys.

Tarp 46 menininkų – ir mūsų Vladė Mišeikienė. Su savo paveikslais...

 

 

 

 

 


 


 

Ilonos Linkevičienės nuotraukos